Motoryzacja ponad wszystko


Nowe Samochody 2022 Roku Poznaj Auto Nissan Townstar 1.3 DIG-T 130 KM

Miłośników motoryzacji jest dużo. Jesteś jednym z nich i masz swoje specyficzne wymagania. Nissan Townstar to bardzo estetyczny, techniczny i dynamiczny projekt, który zachęci do siebie wielu fanów samochodów. Niektórzy uważają, że jest to nowe, lepsze wcielenie Renault Kangoo III. Chcesz się przekonać jak to jest na rynku samochodowym? Sięgnij po ponadprzeciętną przestrzeń crossovera.


Wygląd tego auta wręcz zachęca żeby nim podróżować. Te załamania i ostre linie, a szeroki czarny grill buduje poczucie stabilności i bezpieczeństwa, szczególnie, że jest wyposażony w chromowane listwy, które dodatkowo chronią całość konstrukcji. Światła Nissana Townstar dają efekt prawdziwego widzenia - łagodne, zaokrąglone linie o sporej ilości skosów i ostrych kątów. Dodaj do tego 16-calowe felgi. Na boku i z tyłu mamy klasycznego kombi-vana.


Dla wielu z nas najciekawsze są dane techniczne. Trzeba przyznać, że Nissan Townstar 1.3 DIG-T ma całkiem ciekawe parametry:


Zacznijmy od silnika, który jest benzynowy 1.3 o mocy 130 KM i momencie obrotowym 240 Nm, dzięki czemu przy dobrze rozpędzonym samochodzie, można pokonać tor wyścigowy z całkiem dobrym wynikiem końcowym. Takie rozwiązanie daje możliwość całkiem dobrego rozpędzenia w trasie, a nawet w mieście, jest to auto całkiem dynamiczne. Samochód ten potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 11,8 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 183 km/h - czyli nieziemsko szybko, jak na możliwości jazdy w mieście. Jednakże zawsze są drogi ekspresowe i autostrady, na których spalanie paliwa wynosi do 8,5 litra na 100 kilometrów przy prędkości 120-140 km/h.


   •        

  •  


     Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej