Motoryzacja ponad wszystko


Piąta Generacja Samochodu Lexus RX Zachwyci Cię Możliwością Wyboru 3 Różnych Typów Napędów Hybrydowych

Lubisz czuć adrenalinę związaną z prowadzeniem samochodu? Świat motoryzacji jest pełen nowych niespodzianek dla takich miłośników jak Ty. Ta gęsia skórka na Twoich ramionach może być trwałym uczuciem w Twoim życiu. Zobacz co słychać w świecie SUV i poznaj Lexus RX. Hey Lexus może wybrzmiewać w życiu miłośnika samochodów.

Jak podkreślają media omawiany SUV daje możliwość wyboru spośród 11 wersji lakierów oraz 6 wersji wyposażenia. Najbardziej zajmujące dla klientów jest jednak wybieranie spośród 3 możliwych napędów hybrydowych.


Lexus RX to naprawdę luksusowy samochód. Wyobraź sobie jazdę w trzystrefowej klimatyzacji. Wybieranie trasy na mapach to też rozkosz, gdy możesz to robić na 14-calowym ekranie dotykowym z nowym systemem multimediów, nawigacją w chmurze. Do tego wszystkiego ten przyjemny głos asystenta Lexus Concierge, który reaguje na komendę "Hey Lexus". A wszystko to z możliwością aktualizacji online oraz pakietem transmisji danych. Koszt takiego luksusu to nawet ponad 400 000 złotych. Do wyboru masz kilka wersji tego SUV. A im lepsze wyposażenie i możliwości dostosowania do siebie, wygody i luksusu, tym jest to droższa wersja.


Możliwość wyboru napędów hybrydowych, koloru karoserii czy nowiuteńki zestaw systemu multimedialnego oraz trzystrefowa klimatyzacja, to tylko niektóre wygody jakie oferuje Lexus RX. Jest to samochód dla osób, które cenią sobie możliwość kreowania własnego świata w aucie.


   •        

  •  


     Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej