Konkurs „OdNowa” – termin rozstrzygnięcia przesunięty

Telewizja Polska S.A. przedłuża termin rozstrzygnięcia konkursu scenariuszowego „OdNowa” do 31 marca 2021 roku. Zmiana dotyczy zarówno konkursu na projekty scenariuszowe seriali, jak i konkursu na scenariusze filmów fabularnych.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do Telewizji Polskiej wpłynęło ponad tysiąc scenariuszy filmów fabularnych o tematyce dotyczącej stanu wojennego, okresu transformacji po 1989 roku, a także o charakterze komedii bożonarodzeniowej czy wielkanocnej oraz scenariusze seriali na oryginalne projekty o tematyce obyczajowej, sensacyjnej, historycznej, familijnej, obyczajowo-komediowej i paradokumentalnej.

„OdNowa” to konkurs skierowany do osób zawodowo lub amatorsko piszących scenariusze. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najciekawszych artystycznie projektów scenariuszy, które w najlepszym stopniu będą oddawały założenia tematyczne zawarte w regulaminie konkursu.

Zmiana terminu rozstrzygnięcia jest zgodna z zapisami załączonych regulaminów (REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKTY SCENARIUSZOWE SERIALI „OdNowa” – § 23 pkt. 4 oraz REGULAMIN KONKURSU NA SCENARIUSZE FILMÓW FABULARNYCH „OdNowa” – § 14 pkt.3).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.